top of page

Gardena

Firma Gardena to wiodący producent narzędzi ogrodniczych, systemów nawadniających i rozwiązań do pielęgnacji trawników. W ofercie firmy znajdują się m.in. kosiarki, traktorki, podkaszarki, nożyce do żywopłotów, sekatory, łopaty oraz wiele innych narzędzi.

Urządzenia Gardena

O firmie Gardena

Gardena to marka z ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie narzędzi ogrodniczych. Nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie za jakość, funkcjonalność i innowacyjność.

Nasze narzędzia i akcesoria zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i maksymalnym komforcie pracy. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym kosiarki, podkaszarki, wertykulatory, systemy nawadniające, nożyce ogrodowe i wiele innych.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak system "Smart" pozwalający na sterowanie i monitorowanie nawadniania za pomocą smartfona, czy też technologia "EasyCut" umożliwiająca łatwe i precyzyjne cięcie gałęzi, czynią z naszej marki lidera w branży.

Nasza filozofia to dbałość o środowisko naturalne i harmonijny rozwój ogrodu. Dlatego też nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc w pielęgnacji roślin i trawników w sposób ekologiczny i zrównoważony.

Gardena to marka, na którą możesz polegać. Zapewniamy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także wsparcie i pomoc w doborze odpowiedniego narzędzia. Przyjedź do naszego sklepu lub zobacz naszą ofertę online, a przekonasz się sam, dlaczego Gardena to marka nr 1 w dziedzinie narzędzi ogrodniczych.

Worker with Ladder

Marek

Korzystałem z usług tej wypożyczalni już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Sprzęt jest zawsze sprawny i w doskonałym stanie. Polecam!

Eliza

Super współpraca przy wynajmie wiertarki. Zamiast kupować i potem przechowywać w mieszkaniu mogłam wypożyczyć wiertareczkę na dwa dni z dowozem, wywiercić co trzeba i wygodnie oddać.

Krzysiek

Wynajęliśmy od tej wypożyczalni koparkę do prac remontowych przy naszym domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Maszyna działała bez zarzutu, a cena była bardzo atrakcyjna. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie w przyszłości.

Referencje od zadowolonych klientów

Kontakt

Starogardzka 6

83-240 Lubichowo

Dziękujemy za wysłanie!

bottom of page