top of page

Minikoparka Skórcz

Szukasz minikoparki na wynajem w Skórczu?

Dobrze trafiłeś! Oferujemy wynajem minikoparki i usługi minikoparką!

Skorcz

Jaki jest zakres usług minikoparką w Skórczu?

Najpopularniejszymi usługami minikoparką w Skórczu są: przygotowania pod budowę, wykopy pod oczyszczalnie ścieków, wykopy pod instalacje elektryczne, gazowe oraz sanitarne, wykopy pod fundamenty budynków, wykopy pod ogrodzenia, roboty ziemne wyrównywanie terenu.

Usługi Minikoparką Skórcz

Jakim sprzętem wykonywane są usługi ziemne w Skórczu?

Usługi ziemne w Skórczu wykonywane są przy pomocy minikoparki CAT 301.8. Jest to zaawansowany model minikoparki Caterpillar, który dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, wydajności oraz wszechstronności, pozwala na realizację szerokiego zakresu prac budowlanych, takich jak wykopy, niwelowanie terenu czy prac ziemnych. Wzmocniona konstrukcja oraz niezawodne osprzęt zapewniają wysoką trwałość i efektywność pracy.

Wynajem Minikoparki Skórcz

Jaka jest cena usług minikoparką w Skórczu za godzinę?

Cena usługi minikoparką w Skórczu zależy od wielu czynników takich jak długość wynajmu czy długość dojazdu na miejsce pracy. Przy krótkoterminowym wynajmie cena usługi minikoparką w Skórczu z naszym operatorem wynosi 100zł netto za godzinę pracy. Cena przy dłuższym projekcie ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności od długości trwania projektu.

bottom of page