top of page

Minikoparka Osieczna

Szukasz minikoparki na wynajem w Osiecznej?

Dobrze trafiłeś! Oferujemy wynajem minikoparki i usługi minikoparką!

Osieczna

Jaki jest zakres usług minikoparką w Osiecznej?

Najpopularniejszymi usługami minikoparką w Osiecznej są: przygotowania pod budowę, wykopy pod oczyszczalnie ścieków, wykopy pod instalacje elektryczne, gazowe oraz sanitarne, wykopy pod fundamenty budynków, wykopy pod ogrodzenia, roboty ziemne wyrównywanie terenu.

Usługi Minikoparką Osieczna

Jakim sprzętem wykonywane są usługi ziemne w Osiecznej?

Usługi ziemne w Osiecznej wykonywane są przy pomocy minikoparki CAT 301.8. Jest to zaawansowany model minikoparki Caterpillar, który dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, wydajności oraz wszechstronności, pozwala na realizację szerokiego zakresu prac budowlanych, takich jak wykopy, niwelowanie terenu czy prac ziemnych. Wzmocniona konstrukcja oraz niezawodne osprzęt zapewniają wysoką trwałość i efektywność pracy.

Wynajem Minikoparki Osieczna

Jaka jest cena usług minikoparką w Osiecznej za godzinę?

Cena usługi minikoparką w Osiecznej zależy od wielu czynników takich jak długość wynajmu czy długość dojazdu na miejsce pracy. Przy krótkoterminowym wynajmie cena usługi minikoparką w Osiecznej z naszym operatorem wynosi 100zł netto za godzinę pracy. Cena przy dłuższym projekcie ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności od długości trwania projektu.

Wykopy Osieczna

bottom of page