top of page

Hilti

Firma Hilti to światowy lider w produkcji profesjonalnych narzędzi budowlanych, w tym m.in. młotowiertarek, wiertarek, pił tarczowych, szlifierek kątowych oraz wiele innych narzędzi.

Urządzenia Hilti

Młot wyburzeniowy Hilti TE 700-AVR

150

Wydajny młot wyburzeniowy, z uchwytem SDS Max (TE-Y), do dłutowania w betonie i murze przy dużych obciążeniach, wyposażony w aktywny system tłumienia wibracji (AVR)

 

Dane techniczne:

- Kierunek pracy:  Ściana

- Rodzaj uchwytu narzędziowego:  TE-Y (SDS Max)

- Ciężar zgodny z procedurą EPTA 01/2003:  7.9 kg

- Energia pojedynczego udaru: 11.5 J

- Częstotliwość udarów: 2760 uderzeń/min

- Wydajność dłutowania: 1200 cm³/min

- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 564 x 125 x 248 mm

- Trójosiowa wartość wibracji przy dłutowaniu w betonie: 6.5 m/s² 1

- Dostępny system odsysania zwiercin: TE DRS-B

- Poziom ciśnienia akustycznego skorygowany charakterystyką częstotliwościową A: 86 dB (A) 2

 

Wynajem młot wyburzeniowy Hilti TE 700-AVR oferowany jest z dowozem w okolicach naszej wypożyczalni budowlanej i ogrodniczej w Starogardzie Gdańskim.

O firmie Hilti

Hilti to szwajcarska marka, która specjalizuje się w produkcji narzędzi i systemów do budowy, montażu i konserwacji. Firma została założona w 1941 roku i od tamtej pory stała się jednym z liderów w branży narzędziowej.

Produkty Hilti są znane ze swojej niezawodności i jakości wykonania. Firma oferuje szeroki asortyment narzędzi, w tym wiertarki, młotowiertarki, młoty udarowe, piły, urządzenia do mocowania, lasery pomiarowe, odkurzacze przemysłowe i wiele innych. Produkty Hilti są przeznaczone do użytku profesjonalnego i są cenione za swoją wytrzymałość, niezawodność i doskonałą jakość wykonania.

Marka Hilti wyróżnia się swoją innowacyjnością i zaangażowaniem w rozwój produktów. Firma inwestuje w badania i rozwój, aby zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze technologie i funkcje w swoich narzędziach. Hilti wprowadziło wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak systemy bezprzewodowe, technologie antywibracyjne czy narzędzia zasilane akumulatorowo.

Hilti skupia się również na bezpieczeństwie i ochronie zdrowia pracowników. Firma oferuje szeroki asortyment produktów z certyfikatami bezpieczeństwa i zapewnia szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania narzędzi. Hilti jest także zaangażowany w działania społeczne, takie jak programy edukacyjne dla młodych ludzi czy działania charytatywne.

Firma Hilti jest obecna na całym świecie i oferuje produkty o uznanej jakości. Marka Hilti jest znana z niezawodności i jakości swoich narzędzi, a klienci cenią ją za jej zaangażowanie w innowacyjność, bezpieczeństwo i społeczne odpowiedzialność.

Worker with Ladder

Marek

Korzystałem z usług tej wypożyczalni już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Sprzęt jest zawsze sprawny i w doskonałym stanie. Polecam!

Eliza

Super współpraca przy wynajmie wiertarki. Zamiast kupować i potem przechowywać w mieszkaniu mogłam wypożyczyć wiertareczkę na dwa dni z dowozem, wywiercić co trzeba i wygodnie oddać.

Krzysiek

Wynajęliśmy od tej wypożyczalni koparkę do prac remontowych przy naszym domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Maszyna działała bez zarzutu, a cena była bardzo atrakcyjna. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie w przyszłości.

Referencje od zadowolonych klientów

Kontakt

Starogardzka 6

83-240 Lubichowo

Dziękujemy za wysłanie!

bottom of page