top of page

John Deere

Firma John Deere to producent zaawansowanych technologicznie maszyn rolniczych i leśnych. Wśród nich znajdują się traktory, kombajny zbożowe, kosiarki i kosiarze do trawy, siewniki, a także ciągniki do przyczep i wiele innych urządzeń. Firma John Deere oferuje szeroki zakres rozwiązań dla rolnictwa, leśnictwa i innych sektorów przemysłu.

Urządzenia John Deere

Traktorek ogrodowy John Deere LTR166

40

Traktorek ogrodowy marki John Deere. Dostępne tylko z odbiorem osobistym. Minimalna rezerwacja na 2 godziny.

 

Dane techniczne:

- Silnik: Briggs & Stratton

- Moc: 16km

- Silnik umożliwiający pracę na pochyleniach do 40%

- Szerokość koszenia: 105cm
- Posiada 2 noże
- Załączanie noży manualnie
- Dwa cylindry
- Pojemność kosza 320l
- Smarowanie ciśnienowe pompa olej

- Kilkustopniowa regulacja wysokości koszenia
- Skrzynia biegów hydrostatyczna

O firmie John Deere

John Deere to marka, która od ponad 180 lat dostarcza najlepsze maszyny i narzędzia rolnicze na całym świecie. Firma została założona w 1837 roku przez Johna Deere'a, który wynalazł pierwszy pług stalowy, który rewolucjonizował sposób uprawy roli. Od tamtej pory, John Deere rozwinął swoją działalność, oferując szeroką gamę produktów dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa i innych branż przemysłowych.

John Deere jest znany z produkcji najwyższej jakości maszyn, które charakteryzują się niezawodnością, wydajnością i precyzją. Firma oferuje wiele rodzajów maszyn, w tym ciągniki rolnicze, kombajny, maszyny do zrywki drewna, ładowarki, koparki i wiele innych. Każdy produkt John Deere jest projektowany z myślą o potrzebach klienta, a firma stale doskonali swoje rozwiązania, wprowadzając nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które zwiększają efektywność i wydajność pracy.

John Deere to również marka, która jest znana z dbałości o środowisko naturalne. Firma aktywnie pracuje nad rozwojem rozwiązań, które zmniejszą wpływ jej produktów na środowisko, poprzez redukcję emisji spalin i ograniczenie zużycia energii. Dzięki temu, John Deere jest liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, co przyciąga klientów, którzy chcą wykorzystywać produkty najwyższej jakości, przy jednoczesnym poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Worker with Ladder

Marek

Korzystałem z usług tej wypożyczalni już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Sprzęt jest zawsze sprawny i w doskonałym stanie. Polecam!

Eliza

Super współpraca przy wynajmie wiertarki. Zamiast kupować i potem przechowywać w mieszkaniu mogłam wypożyczyć wiertareczkę na dwa dni z dowozem, wywiercić co trzeba i wygodnie oddać.

Krzysiek

Wynajęliśmy od tej wypożyczalni koparkę do prac remontowych przy naszym domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Maszyna działała bez zarzutu, a cena była bardzo atrakcyjna. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie w przyszłości.

Referencje od zadowolonych klientów

Kontakt

Starogardzka 6

83-240 Lubichowo

Dziękujemy za wysłanie!

bottom of page